Sklenene zabradlie na balkon presvieti byt

Moderné sklenené zábradlie na balkón vás prekvapí svojou funkčnosťou

Sklo je veľmi luxusným a moderným stavebným prvkom. Je použiteľné v interiéri aj v exteriéri. A nemyslia sa tým len okná a presklené dvere. Sklo možno veľmi efektne využiť ako zábradlie vo vnútri priestorov alebo vonku na balkóne. Práve sklenené prvky priestor veľmi zaujímavo presvetlia a otvoria. Zároveň je dostatočne pevné aby udržalo určitý nápor. Sklo sa dá použiť ako zábradlie v interiéri na schodisku ale aj ako sklenene zabradlie na balkon. Vynikajúco sa kombinuje s nerezom, kovom ale aj drevom. Sklo je neutrálnym materiálom a sú možné aj rôzne farebné kombinácie, prípadne číre až matné prevedenie. Sklenené zábradlie na balkón ale aj v interiéri na schodisku musí spĺňať určite bezpečnostné normy, takže sa o bezpečnosť netreba obávať.

Výhody skleneného zábradlia a výber kotvenia

Moderné sklenene zabradlie na balkon
Výber skleneného zábradlia na balkón nepodceňte

Sklenené zábradlie na balkón je vyrábané v rôznych farebných variáciách s rôznym typom kotvenia aj madla prípadne bez neho. Zábradlie je možné vyrobiť len jednoduché číre, čím je zabezpečené ničím nerušené posedenie na balkóne s nekonečným výhľadom do diaľky. Sklenené zábradlie je možné ukotviť rôznymi spôsobmi ako bočným kotvením, zapustením do profilu, spodným kotvením, na konzolách alebo bodovým kotvením. Sklenené zábradlie na balkón ale aj na schodištia je vyrábané z obyčajného skla. Väčšinou ide o dvojité bezpečnostné sklo, ktoré sa aj po rozbití nerozbije na malé kúsky ale ostane držať pokope. Urobí sa len akási pavučina ako pri rozbití skla na osobnom automobile. Výhodou skleneného zábradlia je okrem dokonalého výhľadu a výborná a jednoduchá čistiteľnosť.

Dokonalý výhľad vďaka sklenenému zábradliu

Kúpili ste si byt alebo dom v krásnom prostredí, ktoré si žiada byť obdivované? Neprichádzajte o tento krásny výhľad a vymeňte starý balkón za sklenené zábradlie na balkón, vďaka ktorému si vychutnáte relax a pohodu v sede sledovaním krásnej panorámy, krásnych výhľadov, aké váš balkón ponúka. Okrem toho si vynikajúco presvetlíte interiér izby z ktorej sa ide na balkón. Ak hľadáte kontakt na niekoho, kto je spoľahlivý a takéto zábradlie by vyrobil, navštívte nasledujúcu internetovú stránku, dajte si vypracovať cenové ponuky z ktorý si určite vyberiete tú správnu:  https://www.schody-zabradlie.sk/.