Bezpečnostné dvere securido do bytu aj domu

Prečo by ste si mali vybrať bezpečnostné dvere securido?

Bezpečnostné dvere sú jednou zo záruk zaistenia bezpečného bydliska. Na trhu je dnes mnoho overených značiek bezpečnostných dverí, medzi ne patria aj bezpečnostné dvere securido a ich inovácia a kvalita stále napreduje. Bezpečnostné dvere sú určené do rodinných domov, bytov a kancelárií. Pre jednotlivé typy bezpečnostných dverí sú charakteristické určité vlastnosti.

Prečo radšej bezpečnostné dvere ako obyčajné dvere?

Bezpečnostné dvere securido a ich trieda zabezpečenia
Bezpečnostné dvere sú samozrejmosťou novostavieb

Bezpečnostné dvere sú oproti obyčajných dverí odolnejšie. Bežné vchodové dvere sa dajú pomerne ľahké vykopnúť, vylomiť jednoduchým vypáčením. Bezpečnostné dvere sú svojou konštrukciou a kombináciou materiálov priam nezničiteľné. Takéto dvere majú jedinečné vlastnosti odolnosti a trvácnosti voči mechanickému ničeniu.

Triedy odolnosti bezpečnostných dverí

Bezpečnostné dvere sa rozlišujú a kategorizujú podľa stupňa odolnosti voči mechanickému devastovaniu. Trieda odolnosti č. II je zo všetkých troch tried najnižšia, respektíve sa jedná o základnú ochranu. Bezpečnostné dvere triedy odolnosti II vydržia mechanické poškodzovanie, napríklad údery, kopance až skoky do dverí. III. trieda odolnosti je najčastejšie preferovanou medzi spotrebiteľmi. Bezpečnostné dvere triedy odolnosti III sú nepoddajné voči skrutkovačom, kliešťom, ručnej mechanickej vŕtačke a vypáčeniu páčidlom. Najvyššia trieda odolnosti je IV. Bezpečnostné dvere tejto triedy odolnosti nezničí sekera, ručná píla, ba dokonca ani elektrická vŕtačka, či podobné náradia. Bezpečnostné dvere triedy odolnosti IV predstavujú vysoký stupeň ochrany a bezpečnosti.

Čo ponúkajú bezpečnostné dvere securido

Ak sa rozhodnete pre bezpečnostné dvere securido budete mať celokovové bezpečnostné krídlo dverí, celokovovú bezpečnostnú zárubňa vo farbe dverí, certifikovanú III. bezpečnostnú triedu, možnosť protipožiarnej odolnosti EI30EW30, tepelnú a zvukovú izoláciu 39db, bezpečnostné kovanie s ANTIPANIC systémom, bezpečnostná vložka + 6 kľúčov, celoobvodové tesnenie, priezorník a samozrejme môžete počítať s rýchlou a odbornou montážou, zameraním a dopravou. Bezpečnostné dvere securido sú certifikované podľa smerníc Európskej únie, technických noriem EU, skúšobných postupov NBÚ SR, slovenských technických noriem a predpisov záväzných pre použitie a inštaláciu.  

Firma SECURIDO s.r.o., predáva, montuje a poskytuje záručný a pozáručný servis pre bezpečnostné dvere SECURIDO v troch typových a piatich farebných prevedeniach a zároveň predáva a montuje bezpečnostné dvere s protipožiarnou odolnosťou EI30 EW30. Spoločnosť SECURIDO zabezpečuje rýchlu a kvalitnú montáž, záručný a pozáručný servis, bezplatné poradenstvo a zameranie dverí, 24 hodinovú pohotovosť. Ak máš záujem o bezpečnostné dvere securido, určite navštív stránku https://securido.sk/bezpecnostne-dvere/.