All in one pc a jeho možnosti

Počuli ste už o all in one PC?

All in one PC je pomerne novým druhom počítača v porovnaní s klasickými stolnými počítačmi. Aj napriek tomu, že na trhu nie je tak dlho, ako niektoré ďalšie druhy počítačov, dokázal si získať veľkú obľubu. Ak ste o takomto počítači ešte nepočuli, v krátkosti vám priblížime, o čo ide. All in one PC je špecifický tým, že napriek tomu, že ide o stolný počítač, skladá sa len z jednej skrinky, ktorá je zároveň monitor a aj počítačová skrinka. Vďaka takémuto prevedeniu majú all in one PC niekoľko výhod, ale aj nevýhod. 

Aké sú výhody a nevýhody all in one PC?

All in one pc je všestranný
Funkcie all in one pc

Medzi výhody all in one PC patrí jednoznačne úspora priestoru. Na rozdiel od bežných stolných počítačov sú v tomto all in one PC veľmi praktické. Pre all in one PC nepotrebujete pod vašim pracovným stolom uvoľniť priestor pre počítačovú skrinku, keďže tá je zakomponovaná priamo v monitore. All in one PC sa môžu pýšiť aj svojim moderným vzhľadom, ktorým vkusne dopĺňajú každý pracovný priestor. Ak hľadáte praktický stolný počítač, ktorý bude zároveň vyzerať dobre, all in one PC je správna voľba. Výhodou all in one PC je aj tá, že poskytujú veľký monitor, vďaka čomu bude práca na počítači o čosi pohodlnejšia. Medzi nevýhody all in one PC patrí tá, že takéto počítače zväčša nedokážu dosiahnuť až taký výkon, ako to dokážu bežné stolné počítače. Táto skutočnosť vám však nebude prekážať v prípade, že na počítači neplánujete hrať graficky náročné hry alebo v ňom strihať vysokokvalitné videá. 

Výber a kúpa all in one PC

Pri výbere all in one PC je vhodné, aby ste presne určili, aké očakávania od počítača máte a akú prácu na ňom plánujete vykonávať. Vhodné je, ak sa o výbere vhodného all in one PC poradíte s odborníkom, ktorý sa venuje predaju takýchto počítačov. Keď už viete, aké parametre ba mal váš all in one PC mať, na rad prichádza kúpa počítača. Ideálne je, ak si all in one PC zakúpite v overenej a spoľahlivej internetovej alebo kamennej predajni, akú nájdete na internetovej stránke https://www.furbify.sk/