Čierno sivé montérky

Montérky pre každú príležitosť

Práca v exteriéri si vyžaduje prípravu. To isté však platí aj o práci v interiéri. Dôležitý je aj charakter práce. Niektoré činnosti si vyžadujú špeciálny odev, ktorého súčasťou sú montérky. To, aké si oblečiete, dokáže pozitívne ovplyvniť váš pracovný výkon. Niektoré montérky disponujú napríklad nadmerným počtom vreciek, do ktorých môžete skryť všetko, čo domáci kutil potrebujete.

Výber montérok – čo je potrebné zohľadniť?

Montérky všetkých veľkostí
Využitie montérok

Pracovná činnosť predstavuje parameter, ktorý na ich výber vplýva asi najviac. To, či pracujete vo vnútri alebo v exteriéri ovplyvňuje najmä to, či váš špeciálny pracovný odev začne a súčasne aj skončí len pri montérkach, alebo budete potrebovať aj ostatné časti – napríklad blúzu či dokonca celú pracovnú kombinézu. Na výber máme z montérok určených do zimy a z takých, ktoré sa prioritne používajú v lete. V lete sú veľmi obľúbené montérkové kraťasy. V zime zase potešia montérky, v ktorých vydržíte aj pri teplotách hlboko pod nulou. Ak sa vám už teda nechce nosiť niekoľko vrstiev naraz, kúpte si montérky, ktoré sú šité z kvalitných materiálov, ktoré vás ochránia.

Viete si predstaviť, že by ste v lete pracovali v odeve, ktorý zahrieva a v zime, naopak, v takom, ktorý vôbec nehreje? Alebo dokonca v montérkach, ktoré sú vám príliš krátke alebo príliš veľké? Určite by ste sa necítili dvakrát príjemne. Preto ďalší parameter, ktorý vplýva na výber správnych montérok predstavuje veľkosť. Montérky sa vyrábajú v štandardnej veľkosti, a to na výšku 182 cm. Ak ste však nižší alebo máte oproti štandardu o pár centimetrov viac, nezúfajte! Dnes už bežne dostaneme aj montérky skrátené alebo predĺžené. Okrem toho sa tiež niektoré spoločnosti zameriavajú aj na šitie na zákazku – vaše vysnené montérky vám upravia do tých správnych tvarov.

Montérky pre náročné povolania

Tento špeciálny odev má v prvom rade chrániť. Existujú aj také povolanie, ktoré sú na tom s ochranou o niečo horšie. Avšak aj v tomto prípade je možné zohnať montérky, ktoré sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, charakteristických vysokou odolnosťou. Ocenia ich najmä zvárači alebo kováči. Nemusíte sa viac obávať, že dôjde k povrchovému poškodeniu vášho pracovného odevu. Na stránke https://www.dualbp.eu/ nájdete širokú ponuku kvalitných montérok zhotovených z tých najkvalitnejších materiálov. Pozrite si ponuku trvácnych a odolných pracovných odevov ešte dnes!